ANA SAYFA       HAKKIMIZDA       HİZMETLERİMİZ       MARKA ARAŞTIRMASI       ONLINE MÜRACAT       SIKÇA SORULAN SORULAR       MARKANIN TARİHÇESİ       REFERANSLAR
 

Fayda Patent - Harun EKİNCİ   Hizmetlerimiz

Fayda patent fikri haklar, sınai mülkiyet hakları, Patent, Marka ve tasarım tescil hizmetleri gibi konularda hizmet veren Türk Patent Enstitüsüne kayıtlı Vekil bir firmadır.

Fayda Patent Türk Patent Enstitüsünde Marka&Patent Vekili Harun Ekinci tarafından temsil edilmektedir.

Somut Olmayan Değerlerin ön plana çıktığı günümüzde Marka ve diğer fikri hakların korunması da bir o kadar önem kazanmaktadır.

Marka tescil işlemleri de sınai hakların en önemli faktörlerden bir tanesidir

Bu nedenle işletmelere markalarına en etkin korumayı sağlayacak marka tescil sisteminden mutlaka ‘’fayda’’lanmalarını önermekteyiz.

Fayda Patent olarak Marka Tescili, Tasarım Tescili ve Patent Tescillerinin belgelendirilmesi aşamasında özenle ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Görevimiz

Müşterilerimizin piyasadaki rakiplerine karşı fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunmasına yardımcı olmak ve bu hakları kazançlı ticari değerle dönüştürmek için hizmet vermektir.

İlkelerimiz

Dürüst ve çözüm odaklı bir hizmet anlayışı ile gizlilik prensiblerine bağlı etik bilince sahip samimi ve güvenilir ekibimizle siz değerli müşterilerimize ‘’fayda’’lı olmaktır.
 

 

Marka Hizmetleri
Marka nedir?
Marka Başvurusu.

 
 

Endüstriyel Tasarım
Endüstriyel Tasarımlar Kullanıcı Rehberi ve Başvuru Kılavuzu

 
 

Patent ve Faydalı Model
Nasıl Başvuru Yapılır?
Patent Teşvikleri

 
 

Coğrafi İşaretler
Coğrafi İşaretlerle İlgili Başvuru Nasıl Hazırlanır?

 
 

Entegre Devre Topografyaları
Entegre Devre Topografyaları Başvuru Kılavuzu

 

Satılık Markalar
 
 

  Fayda Patent    Hizmetlerimiz    Yurt Dışı Tescili    Marka Araştırması    Online Müracaat    Sıkca Sorulan Sorular    T.P.E'den Haberler    Faydalı Linkler    İletişim    E-Mail